Dekoracja słodkości? Tylko Sweet Decor!

Na Halach Targowych już od dobrych kilku lat gościmy prawdziwą perełkę w cukiernictwie – markę Sweet Decor Dekoracje Cukiernicze

Sweet Decor to firma z ogromnymi tradycjami w branży. W ich ofercie znajdziecie atrakcyjne i oryginalne dekoracje cukiernicze oraz wszelkiego rodzaju ozdoby na torty i ciasta, a także olbrzymi wybór mas cukrowych (lukrów plastycznych), aromatów i barwników spożywczych, podkładów i opakowań na torty, profesjonalnych czekolad i kakao. Poza tym firma oferuje szeroki asortyment foremek, blach do pieczenia, narzędzi i akcesoriów cukierniczych do dekoracji ciast, tortów i innych deserów. Na miejscu można również zamówić wydruk jadalny na papierze opłatkowym lub cukrowym.  Specjalnością firmy są także dekoracje komunijne oraz ozdoby ślubne na torty weselne. Sweet Decor prowadzi również szkolenia cukiernicze, także jest to bardzo kompleksowa firma działająca na szeroką skalę w branży cukierniczej. 

Więcej informacji na temat ich działalności znajdziecie na ich stronie internetowej www.sweetdecor.pl

Wpadajcie na Obroki – Śląski Rynek Hurtowy na Halę nr 1 na zakupy detaliczne oraz hurtowe do Sweet Decor Dekoracje Cukiernicze i nie tylko.

Reset password

Wpisz swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do zmiany hasła.

Powered by Estatik