Magazyn H1/C08-17

9,570.00 ZŁ

  • Data dodania: 07/26/22
  • Opublikowana aktualizacja : 2022-07-26 13:16:54
  • Powierzchnia: 330 m²

Opis

Do wynajęcia hala handlowo-magazynowa o powierzchni 330,0 m2. Magazyn zlokalizowany wewnątrz Hali nr 1 (hala ogrzewana nagrzewnicami) na terenie ŚRH OBROKI. Możliwość podziału lokalu na mniejsze pomieszczenia. Nowa posadzka niepylna, nowoczesne i dobre oświetlenie, nowa instalacja elektryczna, doprowadzona woda (bez kanalizacji, toalety są ogólnodostępne na hali). Lokal przeszedł remont w 2020 roku. Doskonale nadaje się na działalność handlową, magazynową lub drobną produkcję.

Zdjęcia przedstawiają lokal przed wyprowadzką poprzedniego najemcy. (lady z palet nie są wyposażeniem lokalu, chociaż jest możliwość ich odkupienia)

Istnieje możliwość dostosowania lokalu do potrzeb najemcy. (zmiana rozkładu, adaptacja, modernizacja pomieszczeń).

CENA:
Wymienione stanowisko dostępne będzie w cenie 29,00 zł netto/mkw./m-c/
Łączny, miesięczny czynsz najmu wynosi 9 570,00 zł netto/m-c/.
Media, tj. energia elektryczna oraz woda rozliczana jest indywidualnie w zależności od zużycia.
BRAK INNYCH, DODATKOWYCH OPŁAT!

LOKALIZACJA:
ul. Obroki 130, Katowice
Śląski Rynek Hurtowy OBROKI jest od prawie 30 lat największym hurtowym rynkiem spożywczym na Górnym Śląsku. Hurtownie spożywcze i przemysłowe oraz giełda owocowo-warzywna stanowią bazę zaopatrzenia dla tysięcy sklepów detalicznych, gastronomii oraz punktów zbiorowego żywienia z całego Śląska.
Położenie całego obiektu jest bardzo atrakcyjne ze względu na dobre skomunikowanie
i dogodne połączenie z drogami szybkiego ruchu, tj. z autostradą A4 poprzez ulicę Bocheńskiego lub Os. Witosa oraz Drogową Trasą Średnicową. Każdego dnia na Rynek wjeżdża ok. 2700 – 3000 samochodów dostawczych, ciężarowych i osobowych.

 

Cechy

Cechy:
  • doprowadzona woda
  • hala ogrzewana
  • niepylna posadzka
  • po remoncie